Nagłośnienie · oświetlenie · sprzęt dyskotekowy efekty · sprzęt audio · największy sklep w Polsce

pl de hu cz i

Twój koszyk jest pusty

Stroboskop

Od kilku lat stroboskopy są nieodłącznym wyposażeniem dyskotek, teatrów i innym miejsc, gdzie zachodzi potrzeba pozornego zatrzymania ciał w ruchu. Proponujemy Państwu najlepszej jakości stroboskopy polecane przez profesjonalistów. Małe, ale zarazem o unikalnym wyglądzie nadają się na małe imprezy i do mniejszych dyskotek. Wykorzystywane są także w fotografii do obserwacji i fotografowania ruchu. Duże stroboskopy posiadające ogromną moc przeznaczone są do dużych dyskotek i teatrów. Polecamy znane marki i dobrą jakość.

Zapraszamy do zapoznania się z pełnym asortymentem stroboskopów oferowanych w naszym sklepie.

Stroboskop - informacje.

Dla mniej wtajemniczonych stroboskop to urządzenie oświetleniowe wytwarzające błyski światła o dużej energii generowane z określoną częstotliwością. Jedną z największych zalet stroboskopów jest zasilanie wprost z sieci 220V, dzięki któremu można zaoszczędzić nie używając drogich transformatorów. Stroboskopy charakteryzują się prostą i niezawodną konstrukcją dzięki użyciu półprzewodnikowych elementów przełączających.

Sam efekt stroboskopowy to nic innego jak oświetlenie poruszającego się ciała, co powoduje spowolnienie, a nawet wrażenie zahamowania ruchu. Samo synchronizowane miganie jest bardzo popularnym efektem spotykanym na wielu imprezach.