Nagłośnienie · oświetlenie · sprzęt dyskotekowy efekty · sprzęt audio · największy sklep w Polsce

pl de hu cz i

Twój koszyk jest pusty

Kolumny estradowe

Mamy przyjemnosć zaoferować Państwu kolumny estradowe produkowane przez wielu czołowych światowych producentów tego typu sprzętu. Jako bezpośredni importer oraz autoryzowany przedstawiciel wielu producentów kolumn estradowych oferujemy Państwu kolumny estradowe po najniższych cenach w Polsce!. Kolumny Estradowe oferowane w naszym sklepie cechują się najwyższą jakością wykonania oraz nieprzeciętnymi parametrami. W poniższym zestawieniu przedstawiamy najbardziej popularne modele kolumn estradowych dostępnych w naszym sklepie.

Zapraszamy do zapoznania się z pełnym asortymentem kolumn estradowych oferowanych w naszym sklepie.

Sprzet w kategorii Kolumny Estradowe: Zestawy Subwoofery Kolumny odsłuchowe Kolumny aktywne Kolumny pasywne

Kolumny Estradowe - informacje.

 

Kolumny estradowe charakteryzują się następującymi parametrami:

 

  • Impedancja znamionowa kolumny estradowej [Ohm]
  • Pasmo przenoszenia kolumny estradowej [Hz]
  • Moc muzyczna kolumny estradowej [W]
  • Moc znamionowa kolumny estradowej [W]
  • Pojemność obudowy kolumny estradowej [l]
  • Sprawność kolumny estradowej [%]

 

Najlepszymi parametrami aktustycznymi charakteryzują się zazwyczaj kolumny estradowe umieszczone w grubych i ciężkich obudowach, które nie przepuszczają drgań akustycznych do swojego bezpośredniego otoczenia. W niektórych kolumnach stosuje się dodatkowe obciążenie w celu jeszcze lepszego odizolowania ich od otoczenia. Prawidłowo zamontowane kolumny estradowe muszą być także odseparowane od podłoża - w tym celu stosuje się podstawy wykonane z metalu lub granitu.

Kolumny estradowe typowo są umieszczane w standardowych typach obudów - zamkniętych oraz otwartych (wyposażonych w otwory typu "bass reflex"). Kolumny estradowe umieszczone w otwartych obudowach charakteryzują się zazwyczaj zwiększoną efektywnością w porównaniu z kolumnami umieszczonymi w obudowach zamkniętych. Z kolei kolumny estradowe umieszczone w zamkniętych obudowach wykazują się zwiększoną mocą impulsu dla sygnałów z przedziału niskich częstotliwości.